7 روز ضمانت بازگشت

7 روز ضمانت بازگشت

7 روز ضمانت بازگشت

جمله معروف نصب شده در برخی فروشگاه‌ها شاید در خاطر خیلی از شما مانده باشد که نوشته " لطفا در انتخاب خود دقت کنید ، جنس فروخته شده پس گرفته نخواهد شد."

چرا این جمله انرژی منفی همراه خود دارد به جنبه‌های روانشناختی برمی‌گردد که از موضوع بحث ما خارج است. اما در گالری ساعت عقربه چنین چیزی هرگز وجود ندارد . ما به مشتریان خود این امکان را می‌هیم که حتی اگر بعد از خرید در صورت وجود خط و خش بر روی شیشه یا بدنه ساعت و یا وجود ایراد فنی در موتور ساعت بتوانند با ساعت را مرجوع و یا با مدلی دیگر که مورد پسند ایشان است تعویض کنند. این امکان تنها مختص خرید غیرحضوری نمی‌باشد حتی در خرید حضوری نیز این ضمانت بازگشت وجود دارد و می‌توانید محصول را در صورت وجود ایرادهایی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم تا 7 روز پس از خرید مرجوع یا تعویض کنید.

 7 روز ضمانت بازگشت شامل چه مواردی می‌شود؟

1- ایراد ظاهری (شکستگی و خط )

2- مشکل فنی در موتور ساعت

3- مشکل فنی در عملکردهای مختلف ساعت

4- در صورتی که محصول ارسال شده برای خریدار با ساعت خریداری شده مغایرت داشته باشد. (دقت داشته باشید گاهی عکس های محصول تفاوت های جزئی با واقعیت دارد ، برای همین می توانید از پشتیبانی کارشناسان مستر عقربه استفاده کنید )

آیا این همان ضمانت اصلی ساعت است؟

خیر، ضمانت بازگشت برای تمامی ساعت‌ها وجود دارد و فقط از طرف گالری ساعت عقربه است و با ضمانت اصلی کالا که در کارت گارانتی قید شده ، متفاوت است . ضمانتی که از طریق کارت گارانتی به ساعت تعلق می‌گیرد معمولا 12 ماهه ، 24 ماهه یا 36 ماهه هستند و شامل مواردی از گارانتی می‌شود که با موارد بالا متفاوت است .

آیا این ضمانت مخصوص شهر تهران است؟

خیر ، 7 روز بازگشت کالا برای تمامی شهرهای ایران معتبر است و فرقی نمی‌کند شما از کدام شهر از گالری ساعت عقربه خرید می‌کنید . از تمامی نقاط کشور ضمانت بازگشت به مدت 7 روز ساعت‌مچی خریداری شده قابلیت تعویض و مرجوع شدن راداراست.

نکته : در تمامی مراحل در خواست بازگشت یا تعویض محصول ،مشتری باید با کارشناسان ما در ارتباط باشد و موارد درخواستی از ایشان را برای کارشناس ارسال کنند .

 

7روز ضمانت بازگشت